Kas vyksta su mūsų kūnu, kuomet maudomės jacuzzi vonioje?

Tikriausiai jums nereikia jokio skatinimo pasinerti į malonią, putojančią jacuzzi vonią. Bet jei vis dėlto reikia pagrįsti, kodėl turėtumėte reguliariai pasinerti į jacuzzi vonią, pateikiame šešias naudingas jacuzzi vonios savybes:
  • Masažas:
Po ilgos ir sunkios darbo dienos nėra nieko geriau už masažą, kuris palengvina skaudančius raumenis. Tačiau nebūtinai turite užsirašyti pas masažuotoją – vandens naudojimas kūno procedūroms yra senas kaip pasaulis ir vis dar praktikuojamas šiandien, siekiant padėti organizmui nuo įvairių problemų. Jacuzzi voniose raumenims stimuliuoti naudojamas hidromasažas. Maždaug 38°C temperatūros šiluma atpalaiduoja labiausiai įtemptus raumenis, o hidromasažas didina kraujotaką ir šalina iš organizmo toksinus. Toksinai ir ribota kraujotaka gali būti skausmo ir uždegimo priežastis, todėl reguliarus naudojimasis jacuzzi vonia puikiai tinka sveikatai gerinti.
  • Sporto rezultatai:
Teigiama, kad naudojant šalto ir karšto vandens masažą jacuzzi voniose pagerėjo prestižiškiausių sportininkų rezultatai. Tokios sporto žvaigždės kaip Sally Gunnell, Troy Murphy ir Amy Purdy pasiekė puikių rezultatų savo srityse ir visi jie naudojosi jacuzzi voniomis kaip savo veiklos režimo dalimi.
  • Atsipalaidavimas:
Atsipalaidavimas: atsikratyti streso yra gyvybiškai svarbu kiekvienam, tačiau dažnai jo nepastebime patys. Atsipalaidavimas, pavyzdžiui, atsipalaidavimas jacuzzi voniose, turėtų būti neatsiejama jūsų gyvenimo dalis – tokia pat svarbi kaip mankšta ir sveika mityba. Tai vienas iš svarbiausių naudojimosi jacuzzi voniomis privalumų, nes šilumos, masažo ir plūdrumo derinys padeda išvalyti mintis ir atsipalaiduoti. Jums bus suteikiamas ne tik ramybės pojūtis, bet ir jacuzzi vonios purkštukai atpalaiduos jūsų įsitempusius raumenis, todėl pabaigę maudynes jacuzzi vonioje, jausitės kaip po puikios masažo sesijos.
  • Gerina kraujotaką:
Hidromasažo purkštukai kartu su šiltu vandeniu padidina kūno temperatūrą ir padeda išplėsti kraujagysles. Tai gerina kraujo apytaką. Švelnus burbuliukų glostymas tik dar labiau palengvins sąnarių ir raumenų sustingimą.
  • Padeda miegoti:
Surėjaus universiteto atliktas tyrimas rodo, kad prastas ar sutrikęs miegas gali turėti didelį neigiamą poveikį mūsų bendrai sveikatai: rezultatai parodė, kad šimtai genų buvo paveikti žmonių, kurie savaitę miegojo mažiau nei šešias valandas per parą.Poilsis sūkurinėje vonioje yra naudingas geram nakties poilsiui dėl visų minėtų privalumų, pavyzdžiui, atsipalaidavimo, kraujotakos ir masažo. Kūno temperatūros pakėlimas ir streso mažinimas suteikia pilnatvę mūsų sielai, kūnui ir protui ir gali būti tik į naudą. Jacuzzi vonia, gali būti puikus jūsų miego receptas!

Parašykite mums

Būtinas laukelis
Būtinas laukelis
Būtinas laukelis
Būtinas laukelis